Wesele w Hotelu*** Senator 

Wymarzone miejsce na organizacje przyjęcia weselnego

nawet do 350 osób

Zarezerwuj pokój

Przyjazd:
..
Wyjazd:
..
Ilość osób:

Referencje


Serdecznie dziękujemy za przygotowanie wspaniałego przyjęcia weselnego, które spełniło nasze marzenia! :) Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej uroczystości - w szczególności chcielibyśmy podziękować Pani Manager Dominice Łabudzkiej, z którą współpraca była przyjemnością :) , Szefowi Kuchni za świetnie przyrządzone potrawy :), a także profesjonalnej obsłudze! Hotel Senator polecamy wszystkim, którzy szukają eleganckiej sali na przyjęcie weselne. Dzięki Państwu będziemy miło i serdecznie wspominać nasz wielki dzień :)

Dziękujemy i pozdrawiamy!!!

Magdalena i Łukasz wesele – 28 grudnia 2014 r.


Dziękujemy za niesamowity wieczór, miłą zabawę i przepyszne jedzenie!

Pozdrwiamy

Adam i Asia Leszczyńscy

16.08.2014 r.


Dziękujemy za wspaniałą atmosferę, ciepłe przyjęcie i profesjonalizm na każdym kroku.

Zespół I'ts Freak.

16.08.2014 r.


Serdeczne podziękowania dla wszystkich pracowników Hotelu Senator za niezapomniane chwile spędzone podczas naszego przyjęcia.

Było wspaniale!!!

Bardzo dziekujemy

Marlena i Paweł

15.08.2014 r.


Serdeczne podziękowania: dla całego personelu hotelu za profesjonalną obsługę, dla szefa kuchni za wyśmienite potrawy. Bardzo dziękujemy również Panu Rafałowi i Panu Darkowi za wszelką pomoc i rady, aby ten nasz wyjątkowy dzień był naprawdę wyjątkowy. Wszystko było perfekcyjne. Goście byli bardzo zadowoleni o czym świadczy zabawa do białego rana.

Jeszcze raz dziękujemy!

Sylwia i Sławek Żmuda :)

10.08.2014 r.


Pozdrawiamy i dziękujemy!

Wesele było fantastyczne, jedzenie PYSZNE!

Goście i Państwo młodzi polecają :)

Monika i Paweł

DZIĘKUJEMY (szczególnie Panu Rafałowi i Panu Darkowi)

9.08.2014 r.


Moglibyśmy się rozpisywać, chwalić, słodzić, podziwiać ale PO CO???

Tu trzeba być, zobaczyć, skosztować, PRZEŻYĆ!!!

Dziękujemy wam za to, że uczyniliście ten dzień wyjątkowym, magicznym, niezapomnianym!

DZIĘKUJEMY KOCHANI!!!

Martyna i Jakub Wojtulscy

03.08.2014 r.


Serdecznie dziękujemy za wspaniałe wesele i świetną zabawę do białego rana! Gratulujemy profesjonalnej organizacji i super zgranego zespołu. Wielkie podziękowania dla Pana Rafała :)
Serdecznie polecamy ten lokal wszystkim, którzy przeczytają ten wpis.

Żaneta i Rafał Kozub

02.08.2014 r.


Chcielibyśmy serdecznie podziękować za przygotowanie tak wspaniałej imprezy w tym szczególnym dla nas dniu.

Bardzo perfekcyjna obsługa i wsparcie ze strony pana Rafała praz obsługi, którzy dołożyli wielu starań, aby ten dzień był dla nas i dla naszych gości niezapomniany.

Serdecznie dziękujemy

Ewelina i Łukasz

Olchowa, 27.07.2014 r.


 Chcielibyśmy serdecznie podziękować całej obsłudze Hotelu Senator za wspaniałą imprezę i uświetnienie tego dnia swoim wsparciem. Wszystko tego dnia było w jak najlepszym porządku i chętnie wrócilibyśmy tu jeszcze nie raz. Chcemy także podziękować w imieniu naszych gości, którzy w pełni potwierdzają wyżej opisaną opinie. Niektórzy byli tak bardzo zadowoleni i nie chcieli odejść więc zostawili swoje buty w fontannie ;)

Wszystkiego najlepszego dla Menadżera Rafała i całej obsługi.

Z wyrazami podziękowania szacunku

Natalia i Piotr

Olchowa, 26.07.2014 r.


Serdeczne Podziękowania dla całego personelu Hotelu ,,Senator” za uczynienie naszego ,,Wielkiego Dnia” niezapomnianym i wyjątkowym. Jesteśmy wdzięczni  za profesjonalną obsługę i przemiłą atmosferę jaką Państwo stworzyliście.
Szczególne po dziękowania dla manadżera Hotelu Pana Rafała, który w każdej chwili służył nam dobrą radę i pomocą.
Również mocno dziękujemy szefowi kuchni za wspaniałe doznania kulinarne.

Dziękujemy Anna i Rafał Kudłak
Ps. Będziemy Was zawsze miło wspominać i polecać!

Olchowa, 29.06.2014 r. 


Rzeszów 24.05.2014r.
Podziękowanie

Przyjechaliśmy i przyszliśmy z różnych stron Polski, aby uczestniczyć w przyjęciu weselnym pary młodej z Rzeszowa Katarzyny i Jakuba Zającowie. Przyjęcie uroczyście odbyło się 24.05.2014r. w Restauracji Senator. Sale czyste, ładne, przestronne. Na każdym kroku widać rękę wspaniałego gospodarza i organizatora. Posiłki świeże, kolorowe, pachnące. Smaczne, pożywne i kaloryczne. Desery rozmaite, ciasto chrupiące serniki, pierniki, makowiec z rodzynkami, a także ciastka  z czekoladami. Było b. dużo jadła i picia.. Przecież to wszystko potrzebne do życia. Obsług wspaniała, młoda, inteligentna, doskonała. Za to Jej Wielka Chwała! Młode kelnerki i kelnerzy. Z gracją do stołu wszystko podawali. W dzisiejszych czasach to się wszystko chwali. Widać na każdym kroku u nich inteligencję i kulturę wrodzoną nie nabytą. To wszystko z pewnością wynieśli z domu rodzinnego, w którym proszę, dziękuję, przepraszam to domena życia  codziennego.
Panie Kierowniku! Umiałeś znaleźć sobie zespół cały wspaniały, doskonały, prawie bez wad, bo wszyscy wiemy jaki perfidny jest w tej chwili świat.  Życzę Wam- p. Kierownikowi i tej ekipie dużo dużo zdrowia i radości, samych w życiu przyjemności.  Oby dalsze Wasze życie usłane było pięknymi różnobarwnymi kwiatami, nigdy przenigdy kolcami, ani problemami.
Z całego serca życzy Wam mgr Jan i Maryla W z Przemyśla. Podziękowanie z życzeniami składają również nasze dzieci. Córka mgr Alicja i Bogdan G. Syn mgr Sabina i Grzegorz W. Dziękujemy. Do widzenia! Do miłego zobaczenia.


Dziękujemy :)

Chcieliśmy serdecznie podziękować całej obsłudze za uśmiech, kucharzowi za wszystkie pyszności i smakołyki oraz w szczególności Panu Rafałowi za dopięcie wszystkiego na  ostatni guzik” i załatwienie płatków róż :)

Dziękujemy za piękne chwile ;)

Małgorzata i Mateusz Bąk
17.05.2014r.


Chcieliśmy bardzo gorąco podziękować i pogratulować całej obsłudze hotelu Senator, a w szczególności menadżerowi Rafałowi, za przygotowanie tego wyjątkowego dnia, kucharzom za przepyszne dania, kelnerom za profesjonalną obsługę.
Dzięki wam ten dzień był dla nas jeszcze bardziej wyjątkowy :)

Serdeczne gratulacje i podziękowania składają:

Judyta i Maciek Cander

Olchowa, 10.05.2014 


Serdeczne gratulacje dla obsługi- kucharza- za zorganizowanie wspaniałego jedzenia na weselu! Podziękowania dla Pana menadżera Rafała za wspaniałą współpracę, ogromne chęci i pomoc aby ten dzień był wyjątkowy!!! Ogromnie polecam zorganizowanie wesela -> goście są zachwyceni

Dziękujemy i gratulujemy!!!

Karolina i Leszek

Olchowa 3.05.2014r.


Gorące podziękowania za zorganizowanie wspaniałego przyjęcia weselnego. Jedzenie było pyszne, obsługa bardzo profesjonalna i miła. Specjalne podziękowania  dla Pana Rafała za koordynację i czuwanie nad prawidłowym przebiegiem przyjęcia.

Dziękujemy, że sprawili Państwo, że ten wyjątkowy dla nas dzień był tak udany!

Agnieszka i Mariusz Ligęska

29.04.2014.


wirtualny spacer  video hotel senator

TOP